0

Prancūzija – ant slenksčio – Astroinform su Marjorie Orr


Marine Le Pen kraštutinių dešiniųjų RN pirmame pirmalaikių Prancūzijos rinkimų ture gaus 33,2% balsų, o kairiųjų aljansas atsilieka 28,1%, o Macrono aljansas – 21%. Iš antrojo turo ateinantį savaitgalį ji nori gauti absoliučią 289 vietų daugumą 577 vietų Nacionalinėje Asamblėjoje, tačiau prognozės rodo, kad jų gali nepavykti. Jei Macronui nepavyks tikėtis, kad rinkėjai susiprotės ir balsuos už centro lyderius, jis liks kaip luošas antis ateinančius trejus metus kartu su pirmąja kietųjų dešiniųjų vyriausybe nuo Antrojo pasaulinio karo.

Didžioji dalis to buvo aptarta ankstesniame įraše, nukopijuotame žemiau, išskyrus kairiųjų pažiūrų Jeaną Lucą Melanchoną, 1951 m. rugpjūčio 19 d. 8.20 val. Tanžere, Maroke. Jis turi ryžtingą Saulės Plutono jungtį Liūte su maištingu Uranu savo 10th per daug vilčių kupiną Neptūno opoziciją Jupiterį. Jo Saulės lankas Jupiteris beveik jungiasi su Vidurio dangaus ir tranzituojančiu Jupiteriu, siekiančiu patekti į savo 10th nuo 2025 m. gegužės mėn. metams po to, kas atrodo sėkminga, jei ne dabar, tai netrukus. Dabar jis atrodo prislėgtas ir įstrigo nuo liepos 17 dth ir toliau. Tačiau nuo 2025 m. vidurio jis yra geresnės formos, nes jo laukia sėkminga pertrauka.

Nors Le Pen ir jos globotinė Jordan Bardella šiais metais sužiba džiaugsmu, be abejo, didžiulių nusivylimų ir kelių nelaimių, viskas, kas seka, keleriems metams į priekį atrodo tik katastrofiškai. Macronas gali būti teisus, jei jo prielaida buvo leisti jiems patekti į valdžios ratą, jei tik tam, kad įrodytų, koks jų gedimas.

Įrašas 2024 m. birželio 10 d.

Prancūzija šiais metais visada turėjo sulaukti visagalio perversmo, lydinčio paniką ir nusivylimą, nes Emmanuelis Macronas paskelbė netikėtus rinkimus, kai Prancūzijos sektoriuje per ES rinkimus smarkiai pralaimėjo kraštutiniai dešinieji (apskritai nugalėjo centro dešinė). ). Visa tai sutampa su didelio streso turbulencija Macrono prezidentavimo diagramose – astrologija yra patenkinamai tiksli, net jei visa kita atrodo kaip chaosas.

Neptūnas nuo gegužės 3 d. priešinasi Prancūzijos paskutiniam laipsniui Mergelės saulei ir kvadratiniam Emmanuelio Macrono paskutiniam laipsniui Šaulio sauleird iki šio rugsėjo pradžios, tada įjungta ir išjungta iki 2026 m. sausio mėn. – tai sukelia slogų jausmą ir nemažą sumaištį. Be to, Prancūzijos revoliucinė Urano opozicija Plutono aikštėje Marsas Skorpione atima sąžiningą opoziciją iš Urano opozicijos ir Prancūzijos Marso, vykstančio į birželio 30–liepos 7 d. rinkimus; su Saulės lanko Saulės kvadratu Plutonas ir Uranas ateinančiais mėnesiais iki 2025 m. pradžios.

Tai bus pasivažinėjimas Prancūzijoje ir kitur. Liepos pradžioje jau paskelbtas įspėjimas dėl Trumpo teismo nuosprendžio ir GOP konvencijos, artėjančios Urano Marso Algolio konjunkcijos 15 d.th. Ir Paryžiaus olimpinių žaidynių atidarymas liepos 26 dth.

Pirminėje Macrono prezidentavimo diagramoje, 2017 m. gegužės 14 d., destabilizuojantis Saulės lankas Plutonas tiksliai atitinka Uraną keturių minučių kampu, kai jis priėmė šokiruojantį sprendimą. Ir jo 2nd 2022 m. gegužės 13 d. termino diagramoje Uranas susijungs su Saule ir Saturnu kvadratu, kad būtų dar vienas didžiulis sukrėtimas.

Jis išliks prezidentu iki 2027 m., tačiau 2022 m. rinkimuose prarado savo partijos daugumą parlamente. Jo dramatiškas žingsnis vertinamas kaip didžiulis lošimas, dėl kurio gali būti pralaimėta daugiau, o dešiniajai Marine Le Pen ir Jordanui Bardellai gali būti suteikta daugiau galios. Prezidentas tai pateikė kaip egzistencinį Prancūzijos rinkėjų pasirinkimą: ar tikrai norite, kad jus valdytų kraštutiniai dešinieji? Dauguma analitikų prognozuoja, kad kraštutinių dešiniųjų partija gali iškilti su daugiau parlamentarų, bet greičiausiai negaus pakankamai mandatų, kad suteiktų jai daugumą, o tai reiškia, kad kitas parlamentas gali būti dar neveiksmingesnis nei dabartinis.

Vienas analitikas pasiūlė: „Gali būti, kad jis žiūri į neutralizuojantį „sugyvenimo efektą“. Jei, pavyzdžiui, Bardellai būtų pasiūlytas ministro pirmininko darbas, dvejų su puse metų vyriausybėje gali pakakti, kad kraštutinės dešinės taip pat taptų nepopuliarios.

Macronas niekada neatrodė kaip tinkamas žmogus tinkamu laiku per paskutinius rinkimus, kai trejus Saturnas skriejo žemyn per savo žemesnio profilio, mažiau sėkmingą pirmąjį kvadrantą ir šiuo metu sėdi žemiausiame taške. Be to, tr Neptūnas kvadratu jo Saulė ir Merkurijus dabar iki 2026 m. pradžios bus sutrikęs, neryžtingas, nelaimės.

Marine Le Pen, 1968 m. rugpjūčio 5 d., 11.20 val. Neuilly Sur Seine, kuri pastaraisiais metais sutvarkė savo partijos įvaizdį, atsitraukdama nuo buvusio rasistinio, antisemitinio požiūrio, šiuo metu atrodo rimtai sutrikusi ir džiaugiasi nuo 8 d.th Liepos mėn., kai tr Uranas sutvirtina savo Saulės/Jupiterio vidurio tašką iki rugpjūčio pradžios, kartojasi sėkmė spalį ir katastrofa lapkritį, o pliusai ir minusai – 2025 m. pavasarį. Rugsėjo iki lapkričio pabaigos ji turi įstrigusią, varginantį Plutono pasipriešinimą savo Marsui – taigi ne. viskas vyksta jos keliu. Ji turi sunkią ir sudėtingą diagramą su Keo Saule ir Saturno jodu, jungiančiu Plutono Uraną Mergelės sekstile Neptūne ir jos Saturno kvadratą Marso paskutinio laipsnio vėžiu. Jos 2026–2027 metai atrodo kaip trikdantys, nervinantys, slegiantys metai.

Prancūzija neatrodo per daug sužavėta ja šiais metais iki 2025 m. vasario mėn., Neptūnui opozicijai sudėtiniam Marsui.

Jos jaunasis globėjas Jordanas Bardella, 1995 m. rugsėjo 13 d. 15.42 val. Drancy, Prancūzija, Saulė, Venera vėlyvojoje Mergelės opozicijoje Saturnas, sekstilis Plutonas ir trigubas Uranas Neptūnas Ožiaragyje sparčiai auga, nepaisant to, kad jam 28 metai. Jis turi tą patį teigiamo ir neigiamo mišinį kaip Le Pen šiais metais su didžiuliu nusivylimu nuo liepos vidurio iki rugsėjo pradžios, kai tr Puto kvadratu savo Marso/Mazgo vidurio tašką; ir sėkmingų bei užklupusių nesėkmių šių metų rugsėjo – lapkričio pabaigos.

Daug buvo padaryta apie tariamą Le Pen ir Italijos Giorgia Meloni aljansą, 1977 m. sausio 15 d., 18.30 val., Roma. Tačiau Meloni Ožiaragis Saulė smarkiai susikerta su Le Pen jodo viršūne Saturnu ir jos Marsu vėžyje; o Meloni Saturnas yra kartu su Le Pen Saule. 2026/27 metai atrodo skiriantys.

Le Pen santykiai su Bardella turi itin sėkmingą (susitraukiant) sudėtinį Jupiterio Plutono jungtį. Tačiau nuo liepos 8 d. jų bendrumas kels nelygumus kelyjeth įjungti ir išjungti iki 2025 m. pradžios; su atšalimo akimirkomis, kai Saturnas priešinasi sudėtinei Saulei įjungdamas ir išjungdamas 2025 m. sausio mėn. – su dideliais sukrėtimais ir galbūt kelių išsiskyrimu 2026–2027 m.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -