0

Bolivija – besitęsiančių krizių istorija – Astroinform su Marjorie Orr

  • 28 birželio, 2024


Dar viena diena, dar vienas perversmas Bolivijoje – viskas tolygu šalyje, kurioje nuo 1825 m. nepriklausomybės atgavimo įvyko 190 sukilimų, 38 iš jų nuo 1945 m. Tai buvo neįprasta, kai prezidentas Arce nebandė ieškoti prieglobsčio vidury baltos dienos. Vietoj to, jis atsigręžė į perversmo vadą, kol riedėjo televizijos kameros, kurstydamas įtarimą, kad tai buvo darbas, skirtas sustiprinti savo jėgą ir suburti žmones už jo.

Bolivija turi didelių ekonominių ir politinių problemų su kairiuoju Arce'u, įtrauktu į vidinę kovą dėl valdžios su savo buvusiu mentoriumi ir buvusiu prezidentu Evo Moralesu, kuris pareiškė, kad kitais metais vėl ketina kandidatuoti į prezidento postą. Arce kontroliuoja valstybės aparatą, o Moralesas kontroliuoja valdančiąją partiją, sukeldamas politinę aklavietę. Infliacija ir nedarbas auga, centrinio banko dolerio atsargos senka, o degalų trūkumas yra plačiai paplitęs.

Bolivija, 1825 m. rugpjūčio 6 d., turi spalvingą Liūtą Saulę, o Jupiteris Liūte ir jaudinantį Marsą Vėžyje. Nors jos nepastovios politinės istorijos priežastis tikriausiai gali būti fanatiškas Neptūnas Uranas Ožiaragio aikštėje Plutonas Avine. Gali būti smurto, pažymint 2025 m. rinkimus, kai Saulės lankas Marsas opozicija Saulei; su neapibrėžtumu 2026 m., nes SA Saturnas jungiasi su Bolivijos Neptūnu tuo pačiu metu, kai tr Neptūnas Saturnas Avine yra jungtis su Bolivijos Plutonu.

Luisas Arce, 1963 m. rugsėjo 28 d., yra Saulė ir Venera Svarstyklėse su dviem Saturno jodais Vandenio sekstile Jupiteris ir Plutonas Merkurijus; ir Jupiterio sąveika su Plutono sekstile Marsu Neptūnas Skorpione = galios ir ego problemos. Vėliau šiais metais jis pateks į katastrofos zoną, kai SA Plutonas jungia savo Neptūną, kuris nepagerės iki 2026–2027 m., kai Neptūnas Saturnas Avine priešinasi jo Saulei plius pliusui.

Evo Moralesas, 1959 m. spalio 26 d., neatrodo sėkmingesnis, kai tr Plutonas kvadratu su Skorpiono Saule, Marsu, Neptūnu nuo šių metų iki 2029 m. – nors jis ims impulsyviai stumti tr Urano opoziciją savo Jupiteriui Plutonas 2027/28 m.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -