0

Princesė Anne – vienas po kito – Astroinform su Marjorie Orr

  • 29 birželio, 2024


Princesė Anne dėl nedidelių sužalojimų ir smegenų sukrėtimo paguldyta į ligoninę po incidento, susijusio su arkliu, jos namuose, pranešama, kad tai nėra rimta.

Ji visada laukė didelio streso, praėjus ketveriems metams nuo 2022 m., kai mirė karalienė Elžbieta – kai jos Saulės lanko saulė susijungė su Marsu Skorpione; su Saulės lanko Saulės / Plutono vidurio tašku susiekite su Marsu dabar; ir jos SA Plutonas susijungs su Marsu iki 2026 m. pabaigos / 2027 m. pradžioje. Be to, Plutono tranzitas su Marsu šiais metais ir iki 2025 m. pabaigos. Tai nereiškia, kad ši nelaimė yra daugiau nei įprasta žirgo nelaimė, kurią visi raiteliai patiria daugiau nei kelis. Tačiau ji akivaizdžiai patiria didelį stresą kelerius metus, kai karalius Charlesas gydomas vėžiu, o Velso princesė šiuo metu taip pat kovoja. Ir tai yra dar vienas dalykas.

Šį rugpjūtį / rugsėjį, o 2026 m. pradžioje ir daugiau – iš dviejų savo Jupiterio vidurio taškų ji patirs moralinį postūmį. Tačiau šiais metais ji atrodo šiek tiek be krypties, kai jos Saulės lankas Midheaven jungiasi su Neptūnu; ir peržiūrėti savo karjeros planus (arba būti priverstas) tr Plutono aikštėje jos Midheaven 2025–2026 m.; ir bus įstrigę nuo 2026 m. pabaigos iki 2027 m.

Karališkojoje šeimoje vykstantys pokyčiai ir abiejų tėvų praradimas 2021 m. ir 2022 m. padarė įtaką gyvenimui, kuris atrodė be galo ryžtingas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -