0

ES – į audringas jūras – Astroinform su Marjorie Orr

  • 27 birželio, 2024


ES ruošiasi sudėtingam žygiui į priekį, jei rinkimai Prancūzijoje pakryps į kraštutinę dešinę, o Marine Le Pen ir jos globotiniui Jordanui Bardelai vadovaus. Išstojimas iš ES ir euro zonos nebėra jos RN partijos rinkimų manifestuose, o apklausos nerodo visiškos RN daugumos. Bet tai tikriausiai bus didžiausia jėga Nacionalinėje Asamblėjoje. Prancūzija gali nesugebėti įsitraukti į ES sprendimų priėmimą su pakabintu parlamentu; o jei teisė valdys, tai turės įtakos klimato, migracijos ir lyčių lygybės politikai.

ES, 1957 m. gruodžio 31 d., 23 val. Briuselio diagrama, plaukioja per Neptūno (ir Scheat) aikštę Midheaven ir priešinasi Ascendantui šiais metais ir iki 2026 m. pradžios – skatina neryžtingumą dėl krypties ir kenkia jos įvaizdžiui. Ir bus didžiulis stresas su beveik neįveikiamomis kliūtimis, nes Saulės lankas Plutonas priešinasi Mėnuliui ir 2025 m. vidurio iki pabaigos suartėja su Uranu. Iki 2026 m. ir vėliau Uranas suartins Plutoną.

Mastrichto sutarties diagrama, 1993 m. lapkričio 1 d., 12 val. Briuselis, pradėjo rodyti nerimą, kai Macronas nusprendė surengti pirmalaikius rinkimus su Urano opozicija Marso Plutonui, o tai ir toliau kels sumaištį ir trikdžius per Naujuosius metus ir iki 2025 m. kovo mėn. Tr Plutonas Šiais metais iki 2025 m. pabaigos aikštėje tęsis 1 laipsnio Tauro vidurio dangų, sukeldamas priverstinį krypties poslinkį. Dėl 2028–2029 m. kataklizminės turbulencijos, kai Saulės lankas Uranas Neptūnas jungiasi su Saturnu ir Marso Plutono kvadratu.

Prancūzijos santykių diagramos su ES 1957 m. ir ES Mastrichtu rodo didelius nesutarimus šiais ir vėlesniais metais. Su ES; tr Uranas šį mėnesį susikerta su Saturnu ir priešinasi sudėtiniam Plutonui nuo 2025 m. liepos mėn.; ir tada priešinasi Marsui 2025/2026 m. Tai atrodo labai niūriai. Prancūzija su Mastrichtu – šį mėnesį ir iki 2025 m. pradžios situacija pablogėjo, o virvės traukimas – persvara.

Vokietija taip pat yra labai budri ir nervinga. ES 1957 m. yra sudėtinė Veneros opozicija Urano kvadrato Marso opozicija Mėnulio pradžioje Fiksuoti ženklai, kurie yra priversti smarkiai keistis, o didžiausias nusivylimas pasiekia piką 2025–2026 m., bet tęsiasi iki dešimtmečio pabaigos. Pagal Mastrichto sutartį ir Vokietijos santykių diagramą 2026/2027/2028 atrodo nervingas ir labai trikdantis.

Italijai ne ką geriau sekasi ieškant pasitenkinimo Briuselio monolitu su tr Uranu vėlyvajame Taure, kuris šiemet sukėlė sumaištį ir šalia abiejų Italijos ir ES santykių diagramų.

Niekas niekur nesusitvarkė. Ironiška yra tai, kad kai kurie iš aukščiau paminėtų dalykų gali būti tiesioginis Macrono netinkamo paskelbimo rinkimų rezultatas. Jis tvirtai pasisako už Europą, bet galbūt nesąmoningai išjudino įvykius, kurie pakenks jo europietiškam idealui.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -