0

Celine Dion – geros naujienos po nesėkmės – Astroinform su Marjorie Orr

  • 14 birželio, 2024


Dainininkė Celine Dion, kuri manė, kad jos karjera baigėsi po to, kai susirgo autoimuniniu, neurologiniu sutrikimu Stiff Person Syndrome, kuris neišgydomas, ruošiasi naujam pasirodymui Las Vegase. Nors su šia liga ji gyvens visą likusį gyvenimą, raumenų spazmams mažinti skirta terapija padės jai vėl dainuoti scenoje.

Ji gimė 1968 m. kovo 30 d. 12.15 val. Charlemagne, PQ, Kanada, vaikystė buvo nelaiminga, tačiau ji tapo paaugliška žvaigžde, globojama savo būsimo vyro Rene Angelil, kuris buvo 25 metais vyresnis. Ji yra jo trijų vaikų motina, kurie visi pastojo apvaisinimo mėgintuvėlyje būdu.

Ji turi Avino Saulę, kuri jungia Saturną ir Vidurio dangų iš 9th bet svarbiausia jos diagramoje yra 10th namas paskutinis laipsnis Avinas Mėnulis jungtis Marsas Jaučio ženkle yra jodo inconjunkt Urano sextile Neptūno židinio taškas. A 10th namas Mėnulis jai tinka viešajam laipsniui, ypač šalia iniciatyvaus ir ryžtingo Marso, o Neptūno Plutonas prideda stratosferinių užmojų. Tačiau tai taip pat rodo pažeidžiamumą Mėnulio valdomose srityse – kūne, motinystėje, emocijose. Jodo viršūnės Mėnulis yra itin jautrus, linkęs anksti emociškai neorganizuoti ir yra nesaugus.

Jos vyras mirė 2016 m., kai tr Uranas Avino aikštėje tr Plutonas Ožiaragyje susidūrė su Avinu Saturnu ir Midheaven. Ir nuo 2018 m. pabaigos tr Saturnas persikėlė į jos 6th sveikatos namas dvejus metus prisijungti prie tr Plutono, kuris ten buvo nuo 2012 m. tuo metu tr Uranas buvo sujungtas su jos Mėnuliu – tai sukeldavo nemažą papildomą įtampą jos sveikatai. Kai ji pripažino SPS diagnozę 2022 m., Ji pasakė, kad jos sveikatos problemos buvo jau kurį laiką.

Per pastaruosius pusantrų metų atsinaujinantis Plutonas skriejo savo Mėnulio kvadratu, kai artėja prie jos 6 išėjimo.th namas. 2025 m. sveikata jai turėtų būti ne tokia svarbi problema. Šią liepą jai seksis finansiškai iš Urano kvadrato savo Jupiteriui, o 2025 m. ir toliau. Nors Plutono Marso kvadratas šiais ir kitais metais kartais bus lėtas. Jos pernelyg optimistiškas Jupiterio kvadratas Neptūnas gali gundyti ją per daug pasitempti – ir tai nebus taip paprasta, kaip ji tikisi. Bet vis tiek mažais žingsneliais teisinga linkme.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -