0

Robertas F. Kennedy jaunesnysis – viltingas išskirtinumas – Astroinform su Marjorie Orr

  • 13 birželio, 2024


Nepriklausomas Robertas F. Kenedis laikomas grėsme abiem pusėms, nes jis gali atimti balsus pagrindinėse svyruojančiose valstijose. Daliai rinkėjų, nusivylusių abiem pagrindiniais kandidatais, jis atrodo kaip pagrįstas protesto balsavimas, nors ir be jokios vilties laimėti.

Preliminarus gimdymo laikas 17.32 val. iš astrologo draugo draugo – vertintini atsargiai. Tai jam padarytų 6th namas Ožiaragis Saulė Venera, kuris atitiktų jo „Mergelės“ kovos su tarša ir sveikatos kampanijas; su 12th namas Uranas Mėnulis galėtų paaiškinti kai kuriuos jo keistus įsitikinimus. Plius Neptūnas, Saturnas, Marsas jo 4th kuris galėtų atspindėti jo dėdės JFK ir jo tėvo nužudymą. Taip ir įmanoma.

Jupiteris juda per savo 11th iki 2025 m., išlaikydamas aukštą optimizmą. Nors Saturnas per savo 8th į 2025 m. gali pageidauti daugiau finansinės ir kitokios paramos. Jo Vidurio danguje nėra nieko daugiau, išskyrus švelnų Jupiterio sekstilę ir Jupiterio sugrįžimą. Jo Saulės lanko vidurio dangaus niekas netrukdo artėjančiam Neptūno Saturno aikštei į 2025 m., o tai nebus džiuginanti.

Jo diagramoje yra Ožiaragio Saulės, Veneros, Merkurijaus opozicijos Urano kvadratas Neptūnas, kuris yra paskutinėse Plutono kojose sunkiu aspektu, baigiantis per rinkimus – spaudžiamas ir ne visai tikroviškas. Šį mėnesį tr Urano aikštėje jo Plutonas veiks trikdantis ir gali reikšti krypties pasikeitimą, pasikartojantis 2025 m. lapkričio/gruodžio mėn. ir pavasarį. Šis rugpjūtis ir rugsėjis atrodo nervingi ir irzlūs, nes dažniausiai viskas vyksta ne taip. 2025 m. sausis bus atgrasus.

Iš ankstesnio įrašo: 2023 m. balandžio 21 d

Robertas F. Kennedy jaunesnysis paskelbė, kad siekia būti demokratų kandidatu į 2024 m. prezidento rinkimus. Aplinkos teisininkas ir bestselerių autorius yra Roberto Kennedy sūnus ir JFK sūnėnas. Jis turi puikų vandens kelių apsaugos, kovos su teršėjais ir čiabuvių teisių gynimo patirtį. Ir mažiau pagirtina už tai, kad propaguoja moksliškai diskredituotą ryšį tarp vakcinų ir autizmo ir yra pagrindinis dezinformacijos apie COVID-19 vakciną šalininkas JAV.

Gimęs 1954 m. sausio 17 d. Vašingtone, negimęs, trečias iš vienuolikos vaikų, jam buvo devyneri, kai mirė jo dėdė, ir 14 metų, kai 1968 m. buvo nuskraidintas pas tėvą. Jis turi žemišką, ambicingą ir išradingą kolekciją. Saulės, Merkurijaus, Veneros, Ožiaragio opozicijos šiaurinio mazgo Uranas yra idealistinis Neptūnas. Jo Ožiaragio planetos yra nesusijusios su Plutonas ir plačiai susietas Jupiteris – tai suteikia jam išskirtinį Jodą. Jo Uranas prieštarauja jo Ožiaragio planetoms, todėl jis yra pagrindinė planeta valdant Jodą – reformatorių, revoliucionierių, pavyzdį ir (arba) anarchistą.

Jis taip pat turi negailestingai ryžtingą Marso Saturno jungtį Skorpione su Marso jungtimi Jupiteriu ir kvadratiniu Plutonu – todėl nepasiduoda spaudimui ar grasinimams.

Jis neabejotinai nubrėžė savo individualų kelią, kurį anksti nukentėjo dvi šeimos žmogžudystės.

Tr Plutonas jau antrus metus yra susijęs su savo Saule ir Merkurijumi, todėl jis patirs didžiulius pokyčius. Jo Saulės lankas Marsas yra susijęs su jo Saule tikriausiai 2023 m. pabaigoje / 2024 m. pradžioje, o tai gali sužlugdyti jo viltis, nes tai visada sukelia tam tikrą susidūrimą. Tr Uranas iki 2024 m. ir 2025 m. yra jo Plutono kvadratas, o tai rodo esminius ir radikalius jo gyvenimo pokyčius. Jis turi savo Jupiterio sugrįžimą per pačius rinkimus. Bėgimo metu jis bus išskirtinis, kuris gali gana greitai nukristi, bet taip pat gali tikėtis, kad iš ekspozicijos atsiras džiūvėsėlių.

Jo diagrama turi daug panašumų su jo tėvo. Robertas Kenedis, 1925 m. lapkričio 20 d. 15.11 val. Bruklinas, Masačusetsas, buvo Saulės Skorpiono kvadratas Neptūnas su Saturnu ir Marsu taip pat Skorpione; ir Mėnulis, Jupiteris, Venera Ožiaragyje su pasitikinčia Plutono opozicija Jupiteriu. Jis turėjo gydantį, kūrybingą Vandens Didįjį Urano trinamą Plutono trigubį Saturną, kurio varomoji planeta buvo Jupiteris.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -