0

Character.AI dabar leidžia vartotojams kalbėtis su AI avatarais skambinant

  • 27 birželio, 2024


a16z palaikomas Character.AI šiandien pranešė, kad dabar leidžia vartotojams kalbėtis su AI simboliais skambinant. Šiuo metu funkcija palaiko kelias kalbas, įskaitant anglų, ispanų, portugalų, rusų, korėjiečių, japonų ir kinų.

Paleistis išbandė skambinimo funkciją prieš šiandienos viešą paleidimą. Per tą laiką buvo pranešta, kad daugiau nei 3 milijonai vartotojų skambino daugiau nei 20 milijonų. Bendrovė taip pat pažymėjo, kad skambučiai su dirbtinio intelekto simboliais gali būti naudingi lavinant kalbos įgūdžius, duodant tariamus interviu arba įtraukiant juos į vaidmenų žaidimų žaidimą.

Naudotojai gali inicijuoti skambučius naudodami vartotojo sukurtą AI simbolį tiesiai vienu mygtuko paspaudimu. Character.AI teigė, kad ši funkcija sukurta tam, kad skambinimo patirtis būtų sklandi ir sumažintas delsos laikas.

Galite sklandžiai perjungti skambinimą ir tekstinių pranešimų siuntimą, taip pat neleisti dirbtiniam intelektui kalbėti naudodami parinktį „Palieskite, kad pertrauktumėte“.

Anksčiau kovo mėnesį „Character.AI“ pristatė „Character Voices“, kad vartotojai galėtų išgirsti veikėjų kalbas asmeniniuose pokalbiuose. Bendrovė teigė, kad naudojant funkciją, leidžiančią vartotojams kurti savo balsus, programos bibliotekoje yra daugiau nei 1 milijonas balsų.

Naujoji bendrovės skambinimo funkcija atsiranda tuo metu, kai „Reddit“ vartotojai skundžiasi dėl besikeičiančių savo personažų asmenybės. Reaguodama į šiuos skundus, startuolis „404 Media“ sakė, kad bendrovė neatliko jokių esminių pakeitimų, tačiau kai kurie vartotojai galėjo dalyvauti teste ir dėl to pastebėti charakterių elgesio skirtumus.

Anksčiau šią savaitę „The Information“ pranešė, kad „Google“ kuria savo individualizuotą pokalbių roboto platformą, kad perimtų „Meta“ ir „Character.AI“Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -