0

Claudia Sheinbaum – Meksika į naują erą – Astroinform su Marjorie Orr

  • 3 birželio, 2024


Claudia Sheinbaum buvo išrinkta pirmąja Meksikos prezidente kaip tęstinumo kandidatė iš ankstesnio prezidento Obradoro, charizmatiškojo kairiojo sparno populisto, kurį opozicija apkaltino tolstant nuo demokratinių normų, koncentruojant valdžią ir suteikiant kariuomenei vis didesnį vaidmenį. ekonomikos ir visuomenės saugumo srityse.

Ji gimė 1962 m. birželio 24 d. Meksikoje, pasaulietinėje žydų šeimoje (Bulgarijoje ir Lietuvoje), studijavo Berklyje, Kalifornijoje, buvo mokslininkė, gavusi Nobelio premijos dalį, dėstė ir tyrinėjo klimato kaitos ir energetikos iššūkius; ir yra dviejų vaikų mama (ir vieno močiutė).

Rinkimus aptemdė smurtas – pranešta, kad du žuvo po kampanijos, kurios metu buvo nužudyta dvi dešimtys trokštančių vietos politikų. Kyla klausimas, ar ji gali turėti įtakos nusikaltimų kamuojamai tautai ir nuvesti ją nuo machizmo ir gaujų smurto. Meksikoje kasdien nužudoma apie 10 moterų ar mergaičių.

Ji yra Saulės vėžys, plačiai paplitęs Jupiterio trijulis Žuvyse Neptūnas – Vandens didysis trigūbris, kurį į aitvarą suformavo itin pasitikintis Jupiuterio opozicija Plutonas. Ji tikrai yra pajėgi ir turi jėgų siekti sėkmės. Ji taip pat turi Marsą Tauro aikštėje Urane, todėl klesti jaudulys ir pavojus. Be to, jos Saturnas Vandenyje prieštarauja šiauriniam Veneros mazgui Liūto kvadrate Neptūnui fiksuotame T kvadrate – ji turi ištvermę ir atkaklumą.

Jos Jupiteris patenka į Meksikos 10th netoli Midheaven su savo saule Meksikoje 1Šv namą, todėl ji suteikia pasitikėjimo, sėkmės ir teigiamo posvyrio Meksikos sugadintam įvaizdžiui. Jos Uranas yra nepastovus ir ginčytinas Meksikos junginysrd apgyvendinkite Marsą Liūte, todėl ji susidurs su tradiciniu mačizmu. Jos Plutonas yra Meksikos IC, tikėdamasis pakeisti klaustrofobišką šeimos kultūrą.

Jai bus nelengvas darbas, o Neptūnas Saturnas Avine 2026–2027 m. nepadės, nes tai kenkia jos pastangoms ir sukelia painiavą.

Jos santykių diagrama su Meksika, 1810 m. rugsėjo 15 d., 23 val. Dolores Hidalgo, turi besikeičiantį sudėtinį Urano trišakį Plutonas, kuris yra viltingas ženklas, tačiau nuo 2026 m. kelerius metus vėl susiduria su problemomis.

Meksikos diagramos Saulės lanko mėnulis (pradžios laikas ir diagrama yra tikslūs) šiemet jungiasi su Neptūnu; tr Plutonas pasitikinčioje trijulėje į Jupiterį; ir stulbinantis tr Urano kvadratas į Marsą – taip skamba maždaug teisingai – su tr Plutono taip pat tiksliai kvadratu su Tauro mėnuliu.

Drąsi moteris.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita