0

Donaldas Trumpas – jo mojo pabodo ++ sveikata ir santuoka – Astroinform su Marjorie Orr

  • 1 birželio, 2024


Netikėtas nuosprendis Trumpui po chaotiško teismo proceso ir nesėkmingos gynybos bus paskelbtas liepos 11 d.th. Tikėtina, kad bet kokia bausmė, nesvarbu, ar tai būtų kalėjimas, ar bauda, ​​bus atidėta, kol bus pateiktas apeliacinis skundas, kuris gali užtrukti iki metų. Teisės ekspertai nesutaria, ar tikėtina laisvės atėmimo bausmė septintą dešimtį įkopusiam nesmurtiniam nusikaltėliui. Nors kai kurie mano, kad teisėjas jį laiko asmeniu, kuris mažai gerbia įstatymus. Buvęs federalinis prokuroras sakė, kad „skirdamas nuosprendį teisėjas visada ieško atgailos ir atsakomybės požymių, o Trumpas niekada to nedarys“.

Darant prielaidą, kad jo gimimo laikas 10.54 val. yra tikslus, tada tr Uranas susijungs su jo vidurio dangaus nuo gegužės 29 d.th iki birželio 19 d., kartojimas nuo lapkričio pabaigos iki gruodžio vidurio ir 2025 m. kovo mėn. yra puikus, nes privertė kardinaliai pakeisti jo karjeros ir gyvenimo kryptį.

Pagrindinė įtaka artimiausioje ateityje bus tr Urano aikštėje jo Marsas Liūte nuo liepos 7 dth iki rugpjūčio 4 dth, vėl 2025 m. spalį ir balandį/gegužę – tai trukdys, iki ribos patikrins jo savigarbą ir greičiausiai sukels mačo atsaką. Vyresnio amžiaus žmonėms tai gali lydėti širdies pertempimas arba operacija. Bent jau tai bus reikšmingas nervų/kovos dėl išgyvenimo išbandymas. Tai priklauso nuo nuosprendžio ir GOP konvencijos liepos 15–18 d., kai pasirenkamas kitas kandidatas.

Jo progresuojantis mėnulis išlygins jo 12 kvadratąth namą Plutoną iš karto po rinkimų su savo Saulės lanku Midheaven persikels į jo Plutoną galbūt 2025 m. Abu jie yra emociškai įkrauti ir užblokuoti.

Jo nuotaikingas, veržliai pasitikintis ir laimingas Jupiterio/Plutono vidurio taškas šį spalį ir gruodį bus sumažintas, o Saturnas slopins jo entuziazmą.

Tr Saturno kvadratas jo 10th namas Uranas kartojasi iš praėjusio mėnesio šį rugpjūtį ir dar kartą 2025 m. vasario mėn., o tai atneš didelę įtampą, protrūkius ir planus, kurie nukrypsta į šoną.

2025 m. Saulės lankas Neptūnas nusileis į jo Šaulio Mėnulio opoziciją Dvynių saulei (ir jo Saulės/Mėnulio vidurio tašką), taip pat Saturną sunkiu aspektu = kenkia fiziškai ir protiškai. Jo santykiai, įskaitant santuoką, bus nepatenkinti / atskirti – ir jis bus emociškai perkrautas nuo Veneros / Plutono, Merkurijaus / Marso vidurio taško ir SA Plutono Veneros kvadrato (kuris yra ypač jautrus bet kokiam jausmui, kad jis nėra mylimas ir negerbiamas).

Taigi iš esmės tai nėra geros naujienos, išskyrus nesąžiningą veiksnį, kai Jupiteris juda per savo Midheaven nuo šio mėnesio pradžios (gegužės mėn.) iki 2025 m. birželio mėn. Tai paprastai lydi karjeros ar bendruomenės sėkmę, tačiau Jupiterio tranzitai gali būti lengvi ir kartais beveik nematomi, todėl neįmanoma pasakyti, kaip seksis. Tačiau tikrai jis turi tik dalelę Jupiterio dovanos, kurią turėjo 2016 m.

Jo Saulės sugrįžimas nuo 2024 m. birželio mėn. Neptūnas ir Saturnas driekiasi Vidurio danguje ir Saule, Venera – paslėptoje 12th – taigi mažiau nei skatina.

Pridėti: Tranzitinis Plutonas šiuo metu yra ant savo šeštojo lygioth sveikatos ir darbo namas, siekiantis ten išlikti ilgus metus. Kartais tai gali prasidėti nuo sveikatos ar darbo iššūkių. Be to, Saturnas Neptūnas yra savo finansinio (verslo) 8 viršūnėjeth ir pereiti prie 2025 m., o tai gali sukelti didelių grynųjų pinigų problemų ir mažesnę paramą teikiant dosnias paskolas. Jis jausis nuskriaustas.

Jo santykiai su Melanija, kurie visada yra paslaptis, šiais metais yra pakirsti dėl Neptūno kvadrato, sudėtinės Veneros, bet dar labiau sukrėtė nuo 2025 m. vidurio, kai pereina į neramius dvejų metų metus, kai tr Uranas jungiasi su sudėtine Saule. Tai sutampa kitais metais, kai Saturnas sujungia savo Saulės ir Mėnulio vidurio tašką, kad atsiskirtų nuo šalčio.

Žr. ankstesnį įrašą: Trumpas teisiamas – ne jo ryškus momentas 2024 m. balandžio 20 dSource link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita