0

Hunteris Bidenas – skaistykla, atsisukusi į savo šešėlį – Astroinform su Marjorie Orr

  • 13 birželio, 2024


Hunteris Bidenas buvo pripažintas kaltu dėl visų trijų nusikaltimų, susijusių su ginklo įsigijimu vartojant kreką. Ar tai turės daug įtakos rinkimams, atrodo, nenuspręsta, nors tai turės asmeninių nuostolių prezidentui, kuris jau dabar yra tikrinamas dėl savo žengimo į priekį. Nuosprendis bus paskelbtas per 120 dienų. Tai turės (nedidelį) pranašumą, nes sumenkins kaltinimus dėl politinio Trumpo teismo klastojimo. Respublikonai toliau nukreips savo žvilgsnį į Hunterio verslo reikalus, nes jo kaltinimai dėl mokesčių vengimo vis dar nebaigti.

Tai, kas atrodė keista, kai teismo procesas pateko į antraštes, buvo tai, kaip jo gyvenimo moterys, buvusi žmona ir dukra bei svainė, su kuria jis turėjo romaną (ir jos sesuo), ėmėsi veiksmų. didelę žalą.

Hunteris, gimęs 1970 m. vasario 4 d. 13.46 val., Vilmingtonas, Delaveras, turi draugišką, noriai keliauti 9th namas Saulė Venera Vandenyje; su bendraujančiu Jupiteriu Skorpiono ženkle 5 mth aukštyn ir žemyn opozicijoje Saturnui Jautyje. Ambicingas, mėgaujantis Marsas Avine, būdamas 10 metųth priešinasi nepastoviam, įspūdžių ieškančiam Uranui savo 4th. Jis turi Ožiaragio Mėnulio jungtį su Merkurijaus 8 slenksčio viršūnėjeth trina 4th namas Plutonas.

Audringi vaikystės namai su dvigubu pranešimu Plutonas ir Uranas jo 4th – per daug kontroliuojantis ir nuolat besikeičiantis – su intensyviu 8th namas Mėnulis ir linkęs į nuotaikos svyravimus Jupiterio opozicija Saturnas neužtikrina stabilaus temperamento. Ir jis turi Jodą ant Saturno Tauro ir Neptūno sekstilės Urano, kuris reikalauja brandos ir savidisciplinos, kad gerai veiktų, kitaip tai yra savęs nugalėjimas.

Automobilio avarijoje, kai jam buvo dveji, žuvo jo motina ir sesuo, o jo broliui Beau Hunteriui lūžo kaulai, jam lūžo kaukolė ir sunkiai sužalotos smegenys. Jis pasveiko, kad baigė koledžą, įgijo teisės diplomą ir įstojo į bankininkystę.

Vaikai yra viena iš Joe Bideno varomųjų jėgų, kai jo Jaučio mėnulis 5-ajame amžiujeth, beveik tarsi jis ieškotų jų auklėjimo. Nepaisant to, kad ir Beau, ir Hunteris yra Saulės Vandenis ir intuityviai nesiderina su daugybe tėvo Džo Skorpiono planetų, jis turi (turėjo) lengvą Jupiterio ryšį su abiem. Jo santykių diagrama su Hunteriu turi sudėtinį Mėnulio Jupiterio ryšį; ir su Beau sudėtinė Jupiterio Plutono jungties triguba Saulė. Be abejo, taip pat yra keletas ne tokių paprastų aspektų.

Tranzitas Plutonas Vandenio kvadrate Marse Jaučio ženkle vienu laipsniu atsitrenkia į Joe Bideno Mėnulį tiksliai taip, kaip buvo nuspręsta.

Jill Biden atrodo mažiau įsimylėjusi Hunter, nepaisant jos palaikomo pasirodymo teisme su sudėtiniu Saulės kvadratu Saturnu ir Veneros Marso opoziciniu Neptūnu – šalta, kritiška, nusivylusi, susierzinusi. Jos Plutonas prieštarauja Hunter ir Beau's Vandenio saulei, kad ji tvirtai valdytų.

Beau, gimęs lygiai prieš metus ir dieną prieš savo brolį, 1969 m. vasario 3 d., negimęs, 2015 m. mirė po ilgos ligos su smegenų augliu, kuris galėjo būti siejamas su jo karine tarnyba Irake, visada atrodė šviesesnis sūnus. . Jis pasidalijo savo brolio iššūkį keliančiu Saturnu jodo jungiamojo Plutono sekstilio Marso Neptūno židinio taške, bet akivaizdžiai ryžosi iššūkiui susidoroti su juo.

Hunteris dabar dirba valdomas Plutono, judančio per savo 8th namą daugybei metų į priekį, o tai bus sunku, net jei tai nesusijęs su kalėjimu. Užuomina į Dantės skaistyklą – ilgą nuodėmių apsivalymo etapą. Tr Saturnas taip pat juda per savo 10th namas, kuris dažnai sutampa su sėkme, tačiau tai yra laikas, kai vištos grįžta namo nakvoti ir tenka susidurti su klaidomis – kaip išsiaiškino Richardas Nixonas.

Negalite kaltinti žmonių dėl jų artimųjų, o partizanų taškų surinkimas yra nuobodu, bet vis tiek atrodo stebėtinai niūrus pasakojimas, įtrauktas į viešumą. Kažkas labai negerai laisvosios ir Vėžių šeimą puoselėjančioje, dievams trukdančioje žemėje, kai (kol kas) tik du pretendentai taip apgailėtinai prasilenkia su nacionaliniu įvaizdžiu.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -