0

Irano reformatorių prezidentas – rinkėjų maištas – Astroinform su Marjorie Orr


Naujuoju Irano prezidentu buvo išrinktas reformatorius, įveikęs savo griežtą varžovą konservatorių. Masudas Pezeshkianas, širdies chirurgas ir Irano parlamento narys, antrajame ture surinko daugiau nei 50 proc., o jo oponentas gerokai atsiliko. Rinkimai buvo paskelbti po to, kai gegužę per sraigtasparnio katastrofą žuvo ankstesnis Irano prezidentas Ebrahimas Raisi.

Pezeshkianas kritikuoja liūdnai pagarsėjusią Irano moralės policiją ir paragino nutraukti Irano „izoliaciją“ nuo pasaulio, norėdamas „konstruktyvių derybų“ su Vakarų valstybėmis dėl žlungančio 2015 m. branduolinio susitarimo, kuriuo Iranas sutiko pažaboti savo branduolinę programą, atnaujinimo. mainais už Vakarų sankcijų sušvelninimą.

Gimęs 1954 m. rugsėjo 29 d. Mahabade, Irane, jis yra Saulės Svarstyklės su laimingu Urano Jupiteriu Vėžio aikštėje Neptūne; ir ryžtingas Merkurijus, (Mėnulis,) Saturnas ir Venera Skorpione.

Iki šių metų pabaigos Plutonas pavaizdavo Merkurijaus kvadratą, o Saulės lankas Neptūnas – Saulės kvadratas, todėl jis kovos su nusivylimu ir siautėja aštriais ginčais, kai jo gyvenimas pereis į radikaliai naują etapą, kai tr Uranas pateks į Plutoną. Jo 2026-ieji atrodo labai užblokuoti, nes SA Plutonas jungiasi su Saturnu.

Tai tikrai blaivus momentas ajatola Khomeini valdžioje. Jis perėmė Aukščiausiosios vadovybės vadžias 1989 m. birželio 4 d., kai įvyko grandiozinis ir egocentriškas jodas, kurio židinio taškas Saulė Jupiteris ir Saturno sekstile Plutonas. Tranzitinis Saturnas yra šių dviejų židinio planetų kvadratas šiais metais iki 2025 m. pradžios – tai vargu ar žemę drebinanti, bet tikrai atgrasanti. Be to, griaunantis Neptūnas kvadrato Venera, sufleruojantis apie nepopuliarumo šaltį. Niekas nerodo neišvengiamo sutrikimo, nors 2025 m. bus atviros diskusijos.

1906 m. spalio 7 d. Irano šalių diagrama dalijasi naujojo prezidento Svarstyklių Saule ir aiškiai jaučiamas bendras pasitikėjimas reformomis su sudėtiniu Jupiterio Plutono kvadratu Uranu – panašiai ir su Irano santykių diagrama 1501 m. gruodžio 22 d. Tai nereiškia, kad jis bus radikalių pokyčių katalizatorius, bet jis yra antausis režimui, kuris per ilgai ignoravo savo žmonių norus.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -