0

NATO – spaudžiama iš kelių pusių – Astroinform su Marjorie Orr


Šią savaitę vyksiantis NATO viršūnių susitikimas bus aštrus reikalas su Bideno sveikatos klausimais, susirūpinimu dėl galimo D. Trumpo prezidentavimo, taip pat kraštutinių dešiniųjų, izoliacionistinės politikos, plintančios keliose šalyse. Transatlantiniai ryšiai palaiko pažangą, paskatinti Rusijos invazijos į Ukrainą, tačiau ateitis neaiški.

1949 m. rugpjūčio 24 d. 11.42 val. NATO diagrama atrodo patikima, matuojant pagal Bosnijos intervenciją 1993 m., kai Saulės lankas Uranas buvo tiksliai sujungtas su 10th namas Plutonas; Tr Neptūnas Uranas tiksliai priešinosi Marsui; SA Saulė buvo sujungta su Neptūnu; ir tr Plutonas buvo sujungtas su Saulės lanku Neptūnu – visi labai artimi aspektai. Labiau nei 1949 m. balandžio mėn.

Po 2025 m. vidurio jis pradeda atrodyti neramus, kai trejus Uranas trumpam aplenks Saulę ir pasikartos 2026 m., kai susiduriama su dideliais iššūkiais ir spaudimu. Saulės lanko saulė yra 10 kvadratinėth namas Plutonas, blokuojantis progresą; Pažangus Marsas yra susijęs su Mėnuliu, kuris 2027–2028 m. susijungs su Saturnu, o tai sukels didelių, aštrių ginčų ir galimai niokojančių nesėkmių; ir tr Saturnas Neptūnas Avine yra griaunančioje opozicijoje Venerai ir Uranui. Neaišku, ar tai egzistencinė krizė, ar pasaulinė karštoji vieta, reikalaujanti NATO veiksmų.

NATO ir Rusijos santykių diagramos 1991 m. gruodžio 8 d. iš esmės yra priešiškos ir trikdančios dėl sudėtinės Marso opozicijos Plutono ir Plutono kvadrato Urano, o tai šiais ir kitais metais kelia grėsmę Neptūno opozicija Marsui, pereinanti prie Plutono sabotavimo ir vėliau. Uranas keleriems metams į priekį. Su didelio nerimo viršūne 2025 m. iš tr Urano pasipriešinimo sudėtiniam Neptūnui.

Su Trumpu yra nenumaldomas nemėgimas NATO iš sudėtinio Marso, Saturno, Plutono Liūte, tačiau, neskaitant drebėjimo 2025 m., iki 2029 m. – kai vienaip ar kitaip jo turėtų nebelikti.

JAV ir NATO santykių diagrama nuo 2026 m. iki 2028 m. nusvers daugiau nei šiek tiek, kai trejas Saturnas Neptūnas Avine kietuoju aspektu susilygins su sudėtiniu Neptūno kvadratu Marsu, o tr Plutonas prieštaraus sudėtinei Saulei ir Plutono kvadratui.

NATO ir ES dabar ir 2025 m. pradžioje turės keletą neramių akimirkų su tr Urano kvadratu sudėtiniam Plutonui; ir 2026–2027 m. bus patiriamas didelis spaudimas iš Plutono kvadratinės sudėtinės Saulės. Taip pat JK ir NATO – tokia pati laiko juosta.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -