0

La France – atėjo painiavos diena – Astroinform su Marjorie Orr


Gudrus ir siurrealistinis Emmanuelio Macronso planas pirmalaikiuose rinkimuose tramplinu patraukti Prancūzijos kraštutinius dešiniuosius į šiek tiek galios, kad įrodytų, jog jie buvo neveiksni, įspūdingai atsiliepė. Rinkėjai išsigando po pirmojo turo, kai Marie Le Pen RN partija išpopuliarėjo – kaip ir 2002 m., kai jos tėvas Jeanas-Marie Le Penas sėkmingai surengė pirmąjį turą ir susidūrė su Jaques'u Chiracu, tačiau buvo nugalėta triuškinama persvara. . Šį kartą laimėjo suburta kraštutinių kairiųjų, centro kairiųjų ir žaliųjų aljanso koalicija, o Macrono partija liko antra.

Ne todėl, kad Le Pen Nacionalinis mitingas yra sunaikinti, nes greičiausiai tai bus didžiausia atskira partija Prancūzijos parlamente; ir nors nusivylusi Le Pen mano, kad turi tvirtą pagrindą 2027 m. pergalei.

Netolimoje ateityje parlamentinis paralyžius tikėtinas kartu su Macrono gebėjimu efektyviai valdyti; kairuoliškas Jeanas-Lucas Mélenchonas paragino prezidentą atsistatydinti. Laimėjusi Naujojo liaudies fronto koalicija ragina kontroliuoti maisto kainas, sugrąžinti teisę išeiti į pensiją sulaukus 60 metų ir nori padidinti minimalų atlyginimą bei verslo mokesčius. Tai šaliai kainuotų milijardus eurų, o Prancūzijos ekonomika gali patekti į didesnę nei bet kada anksčiau krizę, o Prancūzija atsidurs susidūrimo su Briuseliu kursu dėl mokesčių ir išlaidų.

Prancūzija jau stengiasi sumažinti savo priklausomybę skolintis; praėjusiais metais biudžeto deficitas išaugo iki 5,5 procento BVP. ES siekia iki 2027 m. metinį skolinimąsi sumažinti iki 3 procentų BVP.

Prancūzija (žr. birželio 10 d. įrašą) šiuo metu išgyvena vulkaninį sukrėtimą, kai tr Uranas tiksliai priešinasi Marsui Skorpione dabar (pasikartoja iki 2025 m. pradžios) tuo pat metu, kai Saulės lanko Saulė iškelia revoliucinę, ardomąją Urano opoziciją Plutoną. ateinančiais mėnesiais į 2025 m. Saulės lanko Saulė savo sprogstamąjį judėjimą aplink Prancūzijos Uraną, Plutoną, Marso T aikštę baigs tik 2028 m. pabaigoje – o tai, jei Macronas pirmininkaus iki 2027 m., kiti rinkimai taps itin blogai nusiteikę. Ir jei 15.30 val. pradžios laikas bus tikslus, 2027 m. Uranas taip pat priešinsis Šaulio mėnuliui, o tai padarys rinkėjus dar neramesnius ir aistringesnius nei įprastai. Iki 2029 metų gali įsivyrauti ramybė.

Marine Le Pen ir jos padėjėja Bardella visada atrodė ir patenkintos, ir nusivylusios šiuo mišriu rezultatu. Didelės viltys vieną akimirką, kitą – nugalėti, bet vis tiek jiems tai progresas. Iki 2027 m. ji yra antrajame Saturno sugrįžime su savo jodo židinio planeta Saturnu, užkrauta sunkia atsakomybės našta ir tikriausiai, nepaisant pasitikėjimo stūmimo, ne visai įvedė ją pirmai.

Jeanas-Lucas Melenchonas, 1951 m. rugpjūčio 19 d. 8.20 val. Tanžeras, Marokas, likusią šių metų dalį atgrasiai kovoja su Plutono pasipriešinimu Marsui ir Saturnui, bet Jupiteris juda per savo Vidurio dangų ir 10th nuo 2025 m. gegužės mėn. kartu su Saulės lanku Jupiteris jo vidurio danguje išlaikys jį gyvybingą 2026/27 m. Tr Uranas šiuo metu yra lygiai toks pat kaip Liūtas Saulė dėl šio nepaprasto likimo posūkio, kuris jį pastūmėjo į netikėtas politines aukštumas.

Macronui niekad nepasiseks, kai nuo 2020 m. pradžios Saturnas judėjo žemiau 28 laipsnio Ožiaragio Ascendanto jo asmeninėje diagramoje. Nenuostabu, kad jis laimėjo 2022 m. tipai visada gausu bananų odelių ir blogų sprendimų.

Ar jis atsistatydins? Jo antrosios kadencijos diagramoje nuo 2022 m. gegužės mėn. Uranas susijungė su Tauro Saule ir Saturno kvadratu iki 2025 m. balandžio mėn. Jo pradinėje prezidentavimo diagramoje nuo 2017 m. gegužės 14 d. tiksliai dabar yra nukritęs SA Plutono kvadratas, Uranas. o tai galėjo paskatinti jį imtis impulsyvių veiksmų. Tai nereiškia, kad jis tikrai eis, bet tai pats nestabiliausias jo valdymo momentas.

Panašu, kad tarp Prancūzijos ir ES kyla nesutarimų, kai 2025 m. dabar yra Uranas ir sudėtinis Saturnas, o Uranas opozicija Plutonui ir Marsui šiais metais iki 2026 m. .Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -