0

Nicole Kidman ir Keithas Urbanas – netikėta sėkmė – Astroinform su Marjorie Orr

  • 29 gegužės, 2024


Aktorė Nicole Kidman ir kantri dainininkas, dainų autorius ir gitaristas Keithas Urbanas yra viena įžymybių, kurios atrodė mažai tikėtinos, per kelis mėnesius jų santuokoje atsidūrė nuo narkotikų ir gėrimų atkryčio ir neatrodė, kad tai išsiskirs. Tačiau po 18 metų jie atlaikė audras, susilaukė dviejų vaikų ir atrodo patenkinti.

Žvelgiant į diagramas, pasikartojanti tema yra sudėtingi Marso Saturno aspektai. Ji gimė 1967 m. birželio 20 d. 15.15 val. Honolulu, Havajuose ir turi 6 m.th namas Saturno opozicija a 12th namas Marsas Svarstyklėse. Keithas, 1967 m. spalio 27 d., turi Marsą Ožiaragio Saturno kvadrate, kurio gimimo laikas nepatikimas.

Jų vestuvės 2006 m. birželio 25 d. įvyko Marso Saturno jungties kvadrate Jupiteris su Saulės trigubu Jupiteriu buvo pusiau įtemptas ir pusiau optimistiškas.

Pirmas vaikas Sekmadienio rožė, 2008 m. liepos 7 d. 9.30 val. Nešvilis, Saulės Venera Vėžyje opozicija Jupiteris Ožiaragyje ir Marso Saturno jungtis Mergelėje ant Ascendento. Faith Kidman Urban, 2010 m. gruodžio 28 d., gimusi per gestacinę surogatinę motinystę, turi Saulės Plutono konjunkciją Ožiaragio ženkle ir Marsą Ožiaragio kvadrate Saturnas Svarstyklėse ir laimingą, optimistišką Jupiterio Uraną Žuvyse.

Kai kuriose šeimose pasikartojančios temos nėra neįprastos, tačiau ši atrodo neįprastai tiksli.

Nicole Kidman santuoka su Tomu Cruise'u, 1990 m. gruodžio 24 d., turėjo Marso trigonį Saturną; o jų santykių diagramoje buvo Saturnas ir Marsas.

Jos santykių diagramoje su Keith Urban yra meili kompozicinė Saulės Venera Mergelės ženkle; įspūdingas Marso Neptūno jungties kvadratas Jupiteris, kuris gali turėti savo neigiamą pusę ego susidūrimuose, tačiau juos išlygins Jupiteris.

Jos Saulės/Mėnulio vidurio taškas, santuokos ženklintojas, yra susijęs su Urano Plutono jungtimi, todėl artimi santykiai visada užims trikdančią vietą jos gyvenime, kai ji kaitaliojasi tarp savininkiškumo ir poreikio būti laisvai. Įtempta karjera sugers daug šios energijos.

Marso Saturnas, kaip ir dauguma astrologinių aspektų, turi keletą aspektų – nuo ​​destruktyvaus iki drąsaus. Tai siejama su ištverme ir disciplina, gebėjimu susitaikyti su sudėtingomis/pavojingomis situacijomis nesivaržant, polinkiu įsitraukti į situacijas, kuriose reikia didžiulio ryžto įveikti problemas; ir gali būti sado-mazochistinis.

Individualūs pasirinkimai atspindi diagramoje nustatytą modelį ir iš kartos į kartą. Nors tai atrodo šiek tiek keista, nes tai kartojasi su vaikais, gyvenančiais iš pažiūros žavingai.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita