0

Joe Bidenas – ar jis gali suvokti savo karaliaus Lyro akimirką? – Astroinform su Marjorie Orr

  • 30 birželio, 2024


Žiniasklaida neabejoja, kad Joe Bidenas turi nusimesti ir pasitraukti iš prezidento rinkimų. FT diskusiją pavadino „liūdnu reginiu Amerikai ir pasauliui“. Apklausos teigė, kad bendram demokratų oponentui būtų geriau laimėti nei Bidenui. Tačiau ligšioliniai Bideno stovyklos požymiai nerodo noro daryti valstybei būdingo dalyko. „Užkulisiuose yra komanda, kurios arogancija, užsispyrimas ir vangumas įvedė Ameriką į krizę.

Bideno termino diagrama, 2021 m. sausio 20 d., išgyveno Saturno kvadrato Marso Urano ardomuosius Saulės lankus, kurie atrodė grėsmingi; tačiau turi nuotaiką slopinantį Saulės lanką Saturnas, kuris jungia Jupiterį būtent dabar, nes kyla daug klausimų apie jo kompetenciją. Be to, Plutonas ketina susijungti su Vandenio Saule nuo 17 dth Nuo liepos iki rugsėjo pradžios, nes kyla daugiau iššūkių.

Džilė Biden yra perduota žinutei, tačiau atrodo, kad ji yra atvira įtikinėjimui, kyla abejonių. Gimė 1951 m. birželio 3 d., 8.50 val., Hammontonas, NJ, ji sunkiai dirba 6th namas Saulė, Marsas, Mėnulis Dvyniuose su savo Saulės trijule a 10th namas Neptūnas ir sekstilė 8th namas Plutonas = itin ambicingas. Jos 10 laipsnių Svarstyklių vidurio dangaus lygis yra tiksliai susijęs su šio spalio mėnesio Svarstyklių saulės užtemimu dėl krypties krizės. Šiuo metu ji atrodo nusivylusi, nes jos SA Saturnas prieštarauja Mėnuliui. Tr Plutonas opozicija savo Mėnulio / Saturno vidurio taškui nuo liepos 17 dth iki rugsėjo pradžios, todėl ji jausis vieniša ir turės stengtis, kad padarytų pažangą savo jėgomis. Tr Uranas taip pat pakels Veneros / Saturno vidurio tašką liepos 9 dth iki rugpjūčio pradžios ir vėl iki spalio mėnesio, kuris lygiai taip pat nuslopintas emociškai, o tai rodo santykių problemas.

Ji gaus postūmį nuo dviejų Jupiterio vidurio taškų rugsėjį/spalį ir dar Naujųjų metų iki 2025 m. kovo mėn., bet ar tai palengvėjimas išėjus iš kovos, ar galimybė laimėti?

Aišku tik tai, kad kelias ateinančias savaites Demokratų partijos grandai yra budrūs. Barackas Obama turi savo Urano kvadratą ir šiaurinį mazgą 25 ir 27 Liūto laipsniais. Billas Clintonas turi tr Urano kvadratą savo 26 laipsnių Liūto saulei; ir Nancy Pelosi sujungia savo 26 laipsnių Jautis Marsą plius Plutonas priešinasi Plutonui ir kvadratu su Saturnu. Didžiausias susijaudinimas ir stresas. Michelle Obama liepą ir rugsėjį atrodo palengvėjusi ir patiria spaudimą, o rinkimų ir rezultatų nedžiugina.

Kamala Harris, viceprezidentė, 1964 m. spalio 20 d., 21.28 val. Oklande, Kalifornijoje, yra vienas Jupiterio impulsas ir devyni mažiau naudingi vidurio taškai, dėl kurių nuo dabar iki 2025 m. pradžios kyla nepasitenkinimas ir nusivylimas. Jos Jupiteris Jautyje galėtų suteikti jai šiek tiek vilties, bet kadangi tai yra susieta su Neptūno opozicija galėtų ištraukti kitą galą ir atnešti nesėkmę.

Trumpo Marse taip pat yra 26 Liūtas, todėl liepos mėnesį jis taip pat kovoja su skraidyklėmis.

Demokratų suvažiavimas atidaromas rugpjūčio 19 d. Liūto / Vandenio pilnaties metu, tiksliai nukrypstant nuo Urano 27 laipsnių kampu. Fiksuoti ženklai, taigi, užuomina apie visų sistemų pasikeitimo momentą.

Iš dviejų geriausių Bideno pakeitimo galimybių Gretchen Wilmer, 1971 m. rugpjūčio 23 d. su savo Saulės lanko mėnuliu sujungs Jupiterį rinkimų metu, o tai būtų pliusas visuomenės palankumui.

Gavinas Newsomas, 1967 m. spalio 10 d., 5.13 val. San Franciske, per rinkimus Jupiteris sujungė savo Vidurio dangų; Tačiau be to, rugsėjo mėn. užtemimas barškina jo Uraną, Plutoną, Ascendanto jungtį, o spalio Saulės užtemimas priešinasi jo Saturnui – nė vienas iš jų neatrodo pernelyg optimistiškas.

Dar daugiau pelkės nei įprastai.

Dvi papildomos mintys: JAV diagramoje Saulės lankas, Saturnas, jungiasi su Marsu šiuo metu, o liepos/rugpjūčio mėn. juda tiksliai, o tai yra apsunkinta įtaka, rodanti didelius nesėkmes ir paniką, kylančią per ateinančius penkiolika mėnesių, kai ji juda į Marsą. nervų ištemptas, paniškas skveras į JAV Neptūną 2025 m.

Joe Bideno diagrama yra stulbinančiai užsispyrusi su Saule, Venera, Merkurijumi, Marsu Skorpione su Marso kvadratu Plutonu ir Jaučio mėnuliu taip pat Plutono kvadratu. Galimybė, kad jis savo noru paleis, yra nereikšminga. Tačiau rugpjūtis mato, kad Uranas priešinasi savo Saulei, kuri stengsis perkelti jį į kitą kelią.

Žr. ankstesnį įrašą 2023 m. liepos 2 d.: Joe Bidenas – nepaisydamas amžiaus sudužusio laivo

KARALIUS LIRAS: ŠEKSPYRAS

Tu neturėjai pasenti, kol netapei išmintingas.

„Vyrai turi ištverti

Jie eina iš čia, kaip ir jie ateina čia.

Brandumas yra viskas.”

Esu labai kvailas, meilus senukas,

Keturios dešimtys ir daugiau, nei valanda daugiau, nei mažiau;

O kad elgtųsi aiškiai,

Bijau, kad nesu tobulas protas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -