0

Paula Vennells – Marso Plutonas + kintama perkrova – Astroinform su Marjorie Orr

  • 27 gegužės, 2024


Paula Vennells, buvusi pašto skyriaus viršininkė, atsidūrusi Horizonto žlugimo kabliu, turėjo būti tyrimo akcentas, tačiau ją šiek tiek užgožė skelbimas apie rinkimus. Ji buvo atsakinga, kai nesuskaičiuojama daugybė posto viršininkų / šeimininkių buvo klaidingai dėl netinkamai veikiančios kompiuterinės sistemos. Kai kurie pateko į kalėjimą, kiti mirė anksčiau, nei iš pažiūros begėdiškų vadovų atsiprašė.

Per advokatų apklausą ji uostė į audinį, kaltino pavaldinius, teigė nežinanti ir apskritai niokojo, kad atsikratė atsakomybės ir savimonės. Ir tai ne mažiau iš anglikonų kunigo.

Gimusi 1959 m. vasario 21 d., ji turi akį traukiančią ir kojų pirštus riečiančią diagramą su Žuvų Saulės Merkurijaus opozicija Plutono kvadratu Marso opozicija Jupiteris. Kintantis Didysis kryžius, susijęs su Marso Plutonu, yra daugybė kontrolės problemų, kintamumo, neryžtingumo, prastos koncentracijos, desperacijos ir oportunizmo iš Marso Jupiterio. Ir apskritai tendencija būti nuviltamam vyraujančių įvykių. Ji taip pat turi nepalenkiamą Saturną Ožiaragio ženkle ir Marsą (galbūt jodo, kuriame dalyvauja ryškus, dėmesio siekiantis Liūtas Mėnulis, židinio taške) ir trišakį Plutoną, sekstilinį Neptūną. Jodas su Saturnu židinio taške skamba daugiau nei įmanomas, nes jis visada atneša karminio atsipirkimo elementą už padorumo ir atsakomybės nesėkmes.

Ji jau prarado savo CBE už tai, kad sumenkino „Honors“ sistemą, neteko sveikatos priežiūros tarnybos (pagaliau) ir kelerius metus, kai tr Uranas persikėlė į Dvynius 2025 m., laukia labai nepatogu, nes trejus metus barškina visas jos kintamas planetas arba taip.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita