0

SCOTUS – aklas ir neturintis pusiausvyros – Astroinform su Marjorie Orr


Naujausias Aukščiausiojo Teismo sprendimas, leidžiantis prezidentams būti nevaržomiems teisiniais malonumais, žiniasklaidoje buvo apibūdintas kaip „nesąžiningas“ ir „blogas, kurio neįmanoma įsivaizduoti“. Teisėjų etikos ekspertas pavadino SCOTUS „daugiau politine nei teisine organizacija“. Ir tiesiai šviesiai sakydamas, kad Aukščiausiasis Teismas dabar turi „galimą teisėtumo problemą“. „Tradicinė nuostata, kad mes priimsime teismo rezultatus, nesvarbu, sutinkame su jais, ar ne…, vis mažėja. Tai buvo paskelbta kartu su Neptūnu paskutiniame Žuvų trijulyje Merkurijuje, kuris nėra visiškai tvirtas ar patvarus.

Tačiau nepaisant visuomenės susirūpinimo dėl padėties SCOTUS ir papildomų rūpesčių dėl finansinių klausimų dėl Thomaso ir mažiausiai dviejų teisėjų, turinčių akivaizdžiai pro Trumpą šeimos ryšius, panašu, kad mažai galimybių pasikeisti, nebent demokratai per lapkritį vyksiančius rinkimus nekontroliuos abiejų rūmų ir išlaikyti Baltuosius rūmus. Be to, ar dėl pasitraukimo iš teismo ateinančiais metais pasikeis 6–3 konservatorių ir liberalų padalijimas.

SCOTUS diagrama, 1790 m. vasario 2 d., šiuo metu atrodo gausiai su tr Urano kvadratu su Marso Jupiterio jungtimi. Nors su nusivylimu (ir nepopuliarumu), kai Neptūnas jungiasi su Venera (jodo taške su Neptūno sekstiliu Marsu Jupiteriu, kuris yra toks dvigubai svarbus) nuo 2025 m. spalio iki kovo pradžios. 2026 m. didelio susidūrimo su Saulės lanku forma; 2027 m. seka drebulys, nes SA Uranas yra Veneros židinio taškas, o 2029 m. smukimas su SA Saturno kvadratine Saule.

Nuskenavęs įvairias susijusias diagramas (žr. toliau), manau, kad ši ateinanti prezidento kadencija bus audringa Aukščiausiojo Teismo atžvilgiu, nes nuo 2029 m. 2025 m. inauguracijos diagramoje Merkurijus yra 9-oje teisinėje opozicijoje Marse, tam tikrą laiką ginčytis dėl teisingumo. 2029 m. inauguracijos metu Venera, Šiaurės mazgas ir Merkurijus yra 9-ojeth kvadratinis Jupiteris – galbūt su viltimi įdiegti patobulinimus.

Santykių diagramoje tarp SCOTUS ir JAV užsimenama apie šių ir kitų metų kovą dėl persvaros iš tr Plutono opozicijos sudėtiniam Jupiteriui; su dar didesniu netikrumu ir susirūpinimu nuo 2026 m. trejus metus su tr Saturnu Neptūnu Avine kvadratu sudėtinis Saturnas ir tada Uranas.

Johnas Robertsas, kuris iki šiol buvo laikomas protingu ir protingu, bet dabar matydamas savo aureolę blankiai, išgyvena ypatingai sunkius 2027 m., kai užblokuotas SA Plutonas stato savo Saulę kvadratu, tuo pačiu metu, kai 2027–2028 m. Plutonas pradeda jungtis su savo Saule, sukeldamas jį po žeme. didžiulis spaudimas. Ir dar blogiau 2028 m., kai panikos nesėkmė Neptūnas sujungė savo Marsą su 2029 m.

Kiti teisėjai be konkrečios eilės:

Brett Kavanaugh, svyruojanti šiais metais; 2027–2029 m. pateko į skandalus dėl per didelio pasitikėjimo savimi, kai jo SA Plutonas atsitrenkia į Jupiterio opoziciją Neptūną.

Amy Barrett, 2025 m. užblokuota nuo SA Sun pasipriešinimo jos Plutonui; su žemyn 2026 m. ir didžiausiu slėgiu 2027/28 m. iš tr Plutono conjunct jos Saulė.

Clarence'as Thomasas, piktas susidūrimas 2026 m. ir ilgas slinkimas nuo 2026 m. iki 2028 m., Neptūno Saturno dėka jo Saulė, Merkurijus ir Venera Vėžyje.

Samuelis Alito, susijaudinęs ir nervingas šiais metais į 2025 m., kai tr Neptūnas prieštarauja savo Marsui; išsiveržęs didelėje įtampoje 2025 m., kai SA Uranas susijungė su Saturnu; panikavo 2026/27 m., kai Neptūnas susiduria su Uranu; žlugimas 2027 m.

Sonia Sotomayor, patirianti didžiulį spaudimą su tr Plutonas savo Saturno kvadratu Skorpione 2024/25 m.; 2026–2028 m. smarkiai nusvyra su Saturnu Neptūnu susikerta su Marsu ir Saule.

Neilas Gorsuchas, 2026–2027 m. nervus draskantis, dėl Urano Neptūno kirtimų ir dar blogiau 2027 m., kai jo SA Uranas jungiasi su Marsu.

Elena Kagan. Jos Jautis Saulės opozicija Neptūnas 2026–2027 m. sulaukia didžiausios Saulės lanko Plutono smūgio; tuo pačiu metu kaip ir plutonas 2027–2028 m. Šiuo metu ji atrodo sugniuždyta dėl didelės nesėkmės.

Ketanji Brown Jackson, šiuo metu nusiminusi; didelė įtampa 2025 m.; užstrigo 2026 m.; pasiruošęs išmušti saugiklį 2027 m. ir galbūt tik jaustis optimistiškai iki 2028 m.

Bet kuriuo atveju neabejotina, kad nežinojimas, susijęs su valdžia, yra žiauriausias priešas, kokį tik gali turėti teisingumas.“ Jamesas Baldwinas.

Nėra didesnės tironijos už tą, kuri vykdoma po įstatymo skydu ir vardan teisingumo.“ Monteskjė

Teisingumas aplenks melo kūrėjus ir melagingus liudytojus. Herakleitas

Jei nepalaikysime teisingumo, teisingumas mūsų nepalaikys.“ Francis BaconasSource link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -