0

„PayPal Ventures“ priveda 20 mln.

  • 20 birželio, 2024


„Gynger“, platforma, skolinanti įmonėms kapitalą technologijų pirkimui, surinko 20 mln.

Dėl finansavimo Niujorke įsikūrusio startuolio bendras rizikos kapitalas padidinamas iki 31,7 mln.

Be kapitalo padidinimo, „Gynger“ uždarė 25 mln. USD skolos priemonę iš „Community Investment Management“ (CIM) su susitarimu, leidžiančiu iš viso pasiskolinti iki 100 mln.

Gyngeris buvo inkubuotas 2021 m. birželio mėn. iš m]x[vCapitalNiujorkeįsikūrusioankstyvosstadijosrizikosfondokurįįkūrėMarkasGhermezianas„Ghermezian“taippatanksčiauįkūrė„Braze“–debesijospagrinduveikiančiąklientųįtraukimoplatformąskirtąkeliųkanalųrinkodaraiTenjispasakė„TechCrunch“kaibendrovėpaskutinįkartąpadidinosavopinigusmatydamaskaipsunkuparduotiprograminęįrangąirkitavertuskaipsunkupirkėjamsįsigytiprograminęįrangą[vCapitalaNewYork-citybasedearly-stageventurefundfoundedbyMarkGhermezianGhermezianalsopreviouslyfoundedBrazeacloud-basedcustomerengagementplatformformultichannelmarketingTherehetoldTechCrunchatthetimeofthecompany’slastraisehesawhowdifficultitwastosellsoftwareand—ontheflipside—howdifficultitwasforbuyerstopurchasethesoftware

Gynger dirba ir su technologijų pirkėjais, ir su pardavėjais. Teigiama, kad ji padeda įmonėms „finansuoti, mokėti ir valdyti“ visas išlaidas, susijusias su technologijų, įskaitant programinę įrangą, techninę įrangą, debesį ir infrastruktūrą, pirkimu. Tai daroma suteikdama įmonėms prieigą prie neužtikrintų kredito linijų, kurios, pasak Ghermeziano, suteikia joms galimybę išplėsti kilimo ir tūpimo taką ir išsaugoti grynuosius pinigus.

Gynger sako, kad naudoja pažangų dirbtinį intelektą ir duomenų analizę, kad garantuotų ir patvirtintų kreditus klientams. Pasak Ghermeziano, jis automatiškai nustato technologijų išlaidas, kad rekomenduotų finansavimo galimybes, kurios geriausiai atitiktų tiek pirkėjų, tiek pardavėjų poreikius.

Bendrovė teigia, kad jos paraiškų teikimo procesas trunka mažiau nei 10 minučių, o sprendimus dėl kredito įmonės gauna kitą dieną, „ir iš karto prieigą prie lėšų, kai tik patvirtinama“, su skirtingomis mokėjimo terminų parinktimis. „Gynger“ sumoka savo klientų pardavėjams jų vardu, o klientai sumoka vėliau. Pagalvokite apie tai kaip apie pirkimą dabar, vėliau mokėkite už paslaugą įmonėms, perkančioms technologijas.

Kita vertus, „Gynger“ siūlo technologijas parduodantiems pardavėjams būdą pasiūlyti įterptąjį finansavimą per gautinų sumų platformą, kuri suteikia „lanksčias“ mokėjimo sąlygas, sakė Ghermezianas.

„Tai suteikia pardavėjams itin veiksmingą įrankį, skirtą paspartinti pardavimą, didinti pajamas ir sutrumpinti pagrindinius finansinius rodiklius“, – pridūrė Ghermezianas. Pardavėjai kasmet iš anksto sumoka „Gynger“, o jų klientas grąžina „Gynger“, „kad ir kaip norėtų“.

Rinka yra didelė, sakė Ghermezianas, nurodydamas naujausią „Forrester“ tyrimo ataskaitą, kurioje numatoma, kad pasaulinės technologijų išlaidos 2024 m. pasieks 4,7 trilijonus USD.

Visos šios išlaidos lemia Gyngerio augimą. Pasak Ghermeziano, pajamos per metus išaugo daugiau nei 700%. Tačiau jis pradėtas pardavinėti tik antrąjį 2023 m. ketvirtį, todėl augimas yra nedidelis. Bendrovė taip pat padidino savo klientų bazę 5 kartus per metus, sakė Ghermezianas. Jis atsisakė atskleisti griežtus pajamų duomenis, sakydamas, kad tik bendrovė eina „aiškiu, artimiausio laikotarpio pelningumo keliu“. Iki šiol „Gynger“ palengvino tūkstančius mokėjimų savo klientams iš šimtų tiekėjų, įskaitant AWS, Google Cloud, Okta, Cisco, Salesforce, HubSpot, Oracle, GitHub, Snowflake ir Amplitude.

Kaip ir visos BNPL verslo modelio įmonės, bendrovė taiko palūkanas už savo paskolas ir taip pat uždirba pinigų iš pirkėjų iš paskolos suteikimo mokesčių, taip pat per tarpbankinius mokesčius iš savo kortelių programos. Ji taip pat gauna pajamų iš pardavėjų per paslaugų mokesčius, o vėliau šiais metais planuoja gauti pajamų iš SaaS / platformos mokesčių, pasak Ghermeziano.

Vaizdo kreditai: Gyngeris

Paskutinio bendrovės padidinimo metu Ghermezianas sakė „TechCrunch“, kad „Gynger“ glaudžiai konkuruoja su „fintech“ įmonėmis, tokiomis kaip „Pipe“ ir „Capchase“, kurios abu pradėjo teikti įmonėms finansavimą ne iš nuosavybės ir rizikos skolų. Savo ruožtu, 2023 m. gegužės mėn. „Capchase“ išplėtė „pirkti dabar, mokėkite vėliau“ erdvę po to, kai paleido „Capchase Pay“. Tačiau šiandien Ghermezianas teigė, kad nebelaiko įmonių konkurentėmis. Yra įmonių, kurios atlieka dalį to, ką daro Gynger. Ghermezianas taip pat pažymėjo, kad kai kurie pasirinko „SaaS“ pirkimo kelią, pavyzdžiui, „Tropic“, „Zip“ ir „Vendr“. Tada yra tokių įmonių kaip „Brex“ ir „Ramp“, kurios siūlo įmonių išlaidų korteles, kurias galima naudoti pirkiniams, įskaitant technologijas. Tačiau jis mano, kad Bill.com yra pagrindinis Gyngerio konkurentas.

Šiuo metu įmonėje dirba 25 darbuotojai, o prieš metus jų buvo 13.

„Gynger“ naudos savo naują kapitalą, kad padidintų savo veiklą ir finansuotų paskolas.

„Brendant matome, kad mūsų klientų bazė auga nuo ankstyvos stadijos pradedančių įmonių iki brandesnių įmonių, apimančių nuo A serijos iki išankstinio IPO“, – sakė Ghermezianas. „Mes taip pat kreipiamės į kitas, ne technologijų vertikales, tokias kaip nekilnojamasis turtas, mažmeninė prekyba, sveikatos priežiūra ir dirbtinis intelektas.

„PayPal Ventures“ vadovaujantis partneris Jamesas Loftusas mano, kad Gyngerio modelis suteikia jam „unikalią pranašumą“.

„Lažinamės, kad mokėjimų ir finansavimo įtraukimas į „SaaS“ pirkimo ir pardavimo patirtį leis „Gynger“ paskatinti didžiulius tinklo efektus ir sukurti gilius ryšius, kurie galiausiai leis įmonei įgyvendinti savo tikslą tapti kita didele AR (gautinos sumos). )/AP (apmokėtos sąskaitos) platforma“, – sakė jis. „Prieiga prie įterptųjų finansavimo sprendimų, kurie „veikia“ tiek pirkėjams, tiek pardavėjams, tiesiog neegzistavo iki pat Gyngerio.

Norite gauti daugiau „fintech“ naujienų? Prisiregistruokite prie „TechCrunch Fintech“. čia.

Norite susisiekti su patarimu? Rašykite man el. laišką adresu maryann@techcrunch.com arba atsiųskite man pranešimą „Signal“ numeriu 408.204.3036. Taip pat galite išsiųsti pranešimą visai „TechCrunch“ komandai adresu tips@techcrunch.com. Norėdami užtikrinti saugesnį ryšį, spustelėkite čia norėdami susisiekti su mumiskuri apima SecureDrop (instrukcijos čia) ir nuorodos į šifruotas pranešimų siuntimo programas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -