0

Prieš didžiojo „Tesla“ akcininkų balsavimą, dar kartą perskaitykime teisėjo nuomonę, kuri mus atvedė čia

  • 12 birželio, 2024


Ketvirtadienį rengiantis kasmetiniam „Tesla“ akcininkų susirinkimui kilo kvaila drama. Bendrovė ketina surengti balsavimą dėl 2018 m. Elonui Muskui skirto 56 mlrd. Taip pat bus balsuojama, ar bendrovė pakeis steigimo vietą iš Delavero į Teksasą.

Kai kurie didžiausi „Tesla“ stiprintuvai kreipiasi į bendrovės „mažmeninės prekybos armija“ akcininkų balsuoti už abu, tačiau ypatingą dėmesį skiriant Musko kompensacijai. Neaišku, kokį apčiuopiamą poveikį turės abiejų balsavimo rezultatai. Tačiau „Tesla“ vadovai ir darbuotojai, įskaitant kai kuriuos, kurie iš esmės niekada neskelbia socialinėje žiniasklaidoje, tiesiog prašo balsuoti.

Visuose kvapą gniaužiančių ilgų įrašų, „Spaces“ garso susitikimų, podcast'ų ir daugybės kitų raginimų imtis veiksmų, dėmesys buvo sutelktas į mintį, kad Muskas yra skolingas šią kompensaciją, nes pataikė iš pradžių sutartus taikinius. „Sandoris yra susitarimas“, – Tesla paskelbta į savo generalinio direktoriaus socialinės žiniasklaidos platformą X.

Tačiau beveik niekas nediskutuoja apie kanclerės Kathaleen McCormick sausio mėnesio nutarimo esmę ir jos dominuojančią temą: Muskas taip stipriai valdo Teslą ir jos direktorių valdybą, kad nebuvo jokių esminių derybų, kai bendrovė sudarė šį sandorį 2017 m. 2018 m.

Vietoj to, Tesla ištikimieji kaltino, kad ji yra „radikalus aktyvistas teisėjas“ – kaltinimai, kuriuos nesunku paneigti, kai skaitote jai nagrinėjant bylos įrodymus.

Taigi, tada šiek tiek namų darbų! Tesla gerbėjams, nekenčiantiems, akcininkams ir gumbuotojams – tai vėlgi, įterpta žemiau. 201 puslapio McCormick nuomonė yra išsamus, bet aiškus skaitymas. Verta dar kartą tai išsiaiškinti prieš balsuojant. Tai bent jau pradžia teisinėms kovoms, kurios tikrai tęsis po ketvirtadienio balsavimo.

Seanas O'Kane'as „Scribd“ pateikė Tornetta prieš Muską nuomonę po teismo

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -