0

Šaldytas jogurtas (per mažiau nei 10 minučių!)

 • 12 birželio, 2024


Šaldytas jogurtas galima paruošti greičiau nei per 10 minučių be ledų aparato! Skonių pasirinkimas yra begalinis: aš išbandžiau braškių-bananų, bananų, mangų, gervuogių ir aviečių, bet negaliu apsispręsti dėl mėgstamiausio! Galimybės yra neribotos!

Išbandykite kitus šaldyto jogurto receptus – šokoladinio šaldyto jogurto, braškių šaldyto jogurto arba vanilinio šaldyto jogurto receptą.

Šaldytas jogurtas, paruoštas vos per 15 minučių, dubenyje, paruoštas mėgautis.

Lengviausias šaldyto jogurto receptas

Šis receptas pakeičia žaidimą! Apačioje 10 minučiųgalite plakti a daug baltymų, daug skaidulų užkandis, kurio skonis kaip atlaidus desertas. Tiesiog sumaišykite jogurtą su šaldytais vaisiais, kad sukurtumėte tobulą minkštos patiekimo tekstūrą. Mėgaukitės tokiu, koks yra, arba užšaldykite, kad skanėstų būtų tvirtesnis.

Nors turi tik trys pagrindiniai ingredientai, žiupsnelis druskos ir šlakelis vanilės suteikia malonų prisilietimą. Viską suplakite mini virtuvės kombainu ir būsite pasiruošę mėgautis gardžiu ir maistingas užkandis.

Ar šaldytas jogurtas yra sveikas?

Paprastai šaldytas jogurtas yra tik smagus skanėstas, tačiau šis receptas yra pilnas Gerai ingridientai. Vaisiai prideda natūralių maistinių medžiagų ir skaidulų, o paprastame graikiškame jogurte gausu vitaminų, kalcio ir baltymų.

Be to, nors jis pagamintas iš maistingų ingredientų, mano vaikai negali jo atsigaivinti!

Visi šio recepto ingredientai yra paruošti, kad būtų lengva surinkti.

Ingredientai šaldytam jogurtui

 • Jogurtas: Pasirinkite gerą prekės ženklą, nes jis yra pagrindinis ingredientas. Jei norite, kad tai būtų kuo maistingesnė, geriausias yra paprastas, riebus graikiškas jogurtas, nes jame nėra cukraus. Jei norite daugiau saldaus skanėsto, paimkite saldintą arba medaus ir vanilės skonio graikišką jogurtą.
 • Šaldyti vaisiai: Galite naudoti vaisius iš parduotuvės arba užšaldyti savo. Mažesni gabalėliai geriau susimaišo, pavyzdžiui, braškių, bananų, mangų, persikų ar sveikų aviečių griežinėliai.
 • Saldiklis: Aš naudoju skystą steviją, bet tinka bet kokia. Venkite lipnių sirupų, pavyzdžiui, medaus, nes šalti jie gali sutirštėti. Pradėkite nuo šiek tiek ir pridėkite daugiau, priklausomai nuo vaisių rūgštingumo. Taip pat galite naudoti baltąjį cukrų!

Jums tereikia jogurto ir šaldytų vaisių, bet galbūt norėsite pridėti dar keletą dalykų, kad būtų dar skaniau.

Neprivalomi ingredientai

 • Vanilė ir druska: Tai neprivaloma, tačiau vanilė daro jį sodresnį, o šiek tiek druskos išryškina skonį.

GREITAS PATARIMAS

Ar šaldytame jogurte yra pieno produktų? Taip, taip. Jei nevalgote pieno produktų, išbandykite ne pienišką sveiki ledai vietoj recepto – tai geras pakaitalas!

Visi šio šaldyto jogurto ingredientai sudedami į virtuvinį kombainą ir viskas sumaišoma.

Kaip pasigaminti šaldytą jogurtą

Kad šis receptas tinkamai veiktų, naudokite galingą mini virtuvės kombainą.

 1. Pridėti ingredientų: Jogurtą, vaisius, saldiklį, pasirinktinai druską ir vanilę sudėkite į maišytuvą arba virtuvinį kombainą.
 2. Maišyti: Maišykite iki vientisos ir kreminės masės.
 3. Patiekite arba užšaldykite: Mėgaukitės iš karto arba užšaldykite, kad tekstūra būtų tvirtesnė. Jei jis sustingęs, prieš patiekdami leiskite jam šiek tiek pastovėti, kad suminkštėtų.

GREITAS PATARIMAS

Norėdami užšaldyti savo vaisius: Kepimo skardą išklokite pergamentiniu arba vaško popieriumi. Išskleiskite vaisius taip, kad gabalėliai nesiliestų. Užšaldykite iki vientisos masės, tada perkelkite į šaldiklyje tinkamą indą ar maišelį. Naudokite mažus gabalėlius, kad būtų lengviau maišyti.

Sumaišyti ingredientai virtuviniame kombainuje, paruošti patiekti.

Recepto patarimai

 • Pasirinkite gerą jogurtą: Naudokite geros kokybės nenugriebto pieno jogurtą, kad gautumėte kreminį ir skanų šaldytą jogurtą.
 • Pridėti priedų: Įdėkite riešutų, šokolado ar kokoso, kad gautumėte daugiau skonio ir tekstūros. Išbandykite citrinų ar migdolų ekstraktus, kad gautumėte skirtingus skonius.
 • Sumaišykite vaisius: Išbandykite įvairius vaisių derinius, pavyzdžiui, braškes su bananais arba mangą su ananasais, kad gautumėte naujų skonių.
 • Laikykite ingredientus šaltai: Įsitikinkite, kad visi jūsų ingredientai yra kiek įmanoma šaltesni. Jogurtą laikykite šaldytuve, o vaisius – šaldiklyje, kol juos sunaudosite.

Didelis šaukštas šaldyto jogurto.

SANDĖLIAVIMAS

Ar galima užšaldyti šaldytą jogurtą?

 • Valgykite iš karto: Geriausia mėgautis šaldytu jogurtu tiesiai iš mašinos, kad jo tekstūra būtų švelniausia.
 • Trumpalaikis saugojimas: Užšaldykite 10-30 minučių, jei norite, kad jis būtų šiek tiek tirštesnis.
 • Ilgalaikis saugojimas: Norėdami ilgiau laikyti, laikykite sandariame inde ir užšaldykite. Jei jis labai kietas, prieš valgydami palikite keletą minučių, kad suminkštėtų.

Daugiau šaldytų desertų

Šaldytas jogurtas

Šaldytas jogurtas galima paruošti greičiau nei per 10 minučių be ledų aparato! Skonių pasirinkimas yra begalinis: aš išbandžiau braškių-bananų, bananų, mangų, gervuogių ir aviečių, bet negaliu pasirinkti mėgstamiausio! Šio recepto galimybės yra neribotos.

Šaldytas jogurtas, paruoštas vos per 15 minučių, dubenyje, paruoštas mėgautis.

Šaldytas jogurtas

Šaldytas jogurtas, paruoštas vos per 15 minučių, dubenyje, paruoštas mėgautis.

Šaldytas jogurtas galima paruošti greičiau nei per 10 minučių, be ledų aparato! Skonių pasirinkimas yra begalinis: aš išbandžiau braškių-bananų, bananų, mangų, gervuogių ir aviečių, bet negaliu pasirinkti mėgstamiausio! Šio recepto galimybės yra neribotos.

Instrukcijos

 • SUJUNGTI: Sumaišykite visus ingredientus į mini virtuvinį kombainą.
 • ĮDĖKITE VAISIŲ: plakite/pulsuokite iki vientisos masės, o jogurto mišinys sukuria minkštą tarnavimo tekstūrą. Nepermaišykite, kitaip jis taps skystas.

 • MĖGAUTIS: Patiekite iš karto (man labiausiai patinka iškart išėmus virtuvinį kombainą!) arba užšaldykite 10–30 minučių, jei norite tirštesnio fro-yo. Arba užšaldykite vėlesniam naudojimui, supilkite į sandarų indą ir užšaldykite, kol sutvirtės. Jei jūsų fro-yo sustingsta, prieš mėgaudamiesi leiskite jam pastovėti kambario temperatūroje, kad šiek tiek suminkštėtų.

Recepto pastabos

1 pastaba: Virtuvės kombainas: Vienoms „fro-yo“ porcijoms ruošti naudoju mini virtuvinį kombainą. Dėl didesnių mašinų jis bus per skystas!
2 pastaba: graikiškas jogurtas: Kadangi jogurtas yra pagrindinis ingredientas, būtinai įsigykite gero prekės ženklo. aš gaunu paprastas, riebus graikiškas jogurtas. Arba naudokite aromatintą jogurtą saldesniam skanėstui.
3 pastaba: šaldyti vaisiai: Šaldytus vaisius lengva nusipirkti arba užšaldyti patiems. Kad būtų lengviau maišyti, naudokite mažus gabalėlius, pvz., pjaustytas braškes, bananus, mango gabalėlius, plonais griežinėliais pjaustytus persikus ar nesmulkintas avietes.
4 pastaba: saldiklis: Labiau mėgstu skystą steviją arba vienuolių vaisius, bet galite naudoti 1 a.š. baltojo cukraus ar bet kokį saldiklį. Venkite sirupų, tokių kaip medus ar agavos, nes šalti jie gali tapti guminiai. Pradėkite nuo nedidelio kiekio ir pakoreguokite pagal vaisiaus aitrumą. Paragaukite ir pridėkite daugiau, jei reikia; atminkite, kad avietės yra aštresnės nei bananai.
Informacija apie mitybą skirsis, priklausomai nuo naudojamų vaisių ir jogurto rūšies. Šiame recepte pateikti skaičiai atspindi šaldytas avietes ir nesaldų paprastą jogurtą.

Mitybos faktai

Patiekimas: 1patiekimas | Kalorijos: 90kcal | Angliavandeniai: 9g | Baltymas: 11g | Riebalai: 1g | Sotieji riebalai: 0.1g | Polinesotieji riebalai: 0.1g | Mononesotieji riebalai: 0.1g | Trans-riebalų: 0,01g | Cholesterolis: 5mg | Natris: 37mg | Kalis: 254mg | Pluoštas: 1g | Cukrus: 7g | Vitaminas A: 13TV | Vitamino C: 42mg | Kalcis: 123mg | Geležis: 0.4mg

Mes darome viską, kad pateiktume tikslią mūsų receptų mitybos analizę. Mūsų mitybos duomenys apskaičiuojami naudojant trečiosios šalies algoritmą ir gali skirtis, atsižvelgiant į individualų gaminimo stilių, išmatavimus ir ingredientų dydžius. Naudokite šią informaciją palyginimui ir, jei reikia, pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu dėl mitybos patarimų.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -